close

Doğru Gelinlik Alışverişi için 6 İpucu

Düğün için yapılacaklar listenizde kontrol etmek zorunda olduğunuz pek çok şey gibi, gelinlik alışverişi de hazırlığınızın en önemli parçalarından biri ve hatta belki de en önemlisi.

Düğün için yapılacaklar listesinde kontrol etmek zorunda olduğunuz pek çok şey gibi, gelinlik alışverişi de hazırlığınızın en önemli parçalarından biri ve hatta belki de en önemlisi. Online dünyadan ilham arama işlemini tamamladıktan sonra, bir kaç gerçek mağaza macerasına sıra geldi! Düğün gününüzde size ihtiyacınız olan güveni verecek olan gelinliği bulmak şarttır. Bu yüzden gelinlik alışverişinde en iyi ipuçlarını öğrenmek için düğün uzmanı Yasemin Moda Evi'ne hoşgeldiniz.

 

dogru-gelinlik-secimi-yasemin-gelinlik-ankara-gelinlikci-tunalı gelinlik firması-ankara gelinlik-firması

 

1. Kendinize bir bütçe oluşturun.

Vaktinden önce biraz araştırma yapın ve en sevdiğiniz tasarımcının veya elbisenin fiyatını öğrenin, böylece elbiseleri denemeye başlarken iyi hazırlandığınızdan emin olun. Ayrıca, harcamak istediğiniz konusunda kendinize dürüst olun.

2. Düğününden yaklaşık 12 ay önce gelinliği aramaya başlayın

Çoğu gelinlik, özel bir tercihtir ve gelmesi/hazırlanması fazla sürebilir. Bu arada kötü bir sürprizle karşılaşırsanız yeni bir hazırlık için vakit kalmalı. Dikkat etmeniz gereken şey ise kilonuzu korumalı, kilo almamalı veya vermemelisiniz.

3. Gelinlikleri denerken yanınıza almayı arkadaş almayın.

Çok fazla sayıda görüş, harika bir tecrübeyi mahvedebilir ve kararınızı gerekenden daha zorlaştırabilir. Sizi istemediğiniz bir tercihe yönlendirecek bir görüş, bu özel gününüze zarar verebilir.

4. Sizin için en iyi görünen şey hakkında gerçekçi olun.

En sevdiğiniz elbise tasarımcısının reklamlarındaki modellere benzeyeceğiniz ihtimal dahilinde değildir. Bu yüzden kendinize dürüst olmanız gerekiyor.

5. Eğitimli bir gelin danışmanının önerdiği stilleri denemeye açık olun.

Askıda gördüğünüz bir kıyafetin gerçekten nasıl göründüğünü söylemek neredeyse imkansızdır. Ve buna karşılık üzerinizdeki elbisenin size yakışıp yakışmadığını sizden daha iyi karşınızdaki anlar.

2019-gelinlik-modasi-yasemin-gelinlik-tunali-ankara-gelinlik, 2019 gelinlik modelleri, tunalı gelinlik, ankara gelinlik, tesettür gelinlik

 

6. Kendinizi diğer gelinler ile karşılaştırmayın.

Eğer gelinliğin içerisinde kendini güzel hissediyorsan herşey güzel olacak demektir. Siz güzel hissettikten sonra da başkaları da güzel hissedecek. Ama sürekli olarak kendinizi kıyaslarsanız bu durum hayatınızın en güzel gününü mahvedebilir. Unutmayın ki en güzel sizsiniz.

 

Bir Tunalı gelinlik firması Yasemin gelinlik, uygun 2019 gelinlik modelleri fiyatları ile 2018 2019 gelinlik modelleri ile 2019 gelinlik modelleri a kesim,  2018 gelinlik modelleri tesettürlü, 2018 prenses gelinlik modelleri ve diğer tüm 2019 gelinlik trendleri ayrıca 2019 gelinlikleri ile Ankara gelinlik firmaları arasındaki öncü yerine uygun olarak hizmetinizdedir. Türkiye'den ve dünyadan en güzel gelinlik modelleri ve kişiye özel kesim gelinlik, nişan elbisesi, nedime elbisesi,abiye ve diğer elbiselerimiz ile sizleri bekliyoruz. Yasemin gelinliği gezmeden Ankara'da gelinlik almanızı tavsiye etmiyoruz.

 

 
Yasemin Gelinlik whatsapp numarası