close

Gelinlik seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Hayalinizdeki gelinliği seçerken yüz tipinize, vücut tipinize ve düğün yada nikah töreninizin yapılacağı mekanın konseptine göre model belirlemelisiniz.

Kapalı salonlarda yapılan düğünlerde ışıklarda göz önünde bulundurularak ışıltılı kumaşlar yada işlemeler kullanılabilir.

Kır düğünlerinde daha sade kuyruğu kısa ince uçucu kumaşlar tercih edilebilir.

Size hem rahatlık verecek hem de prenses gibi hissetmenizi sağlayacak gelinlik modeli mutlaka vardır.Önemli olan vücut tipinize ve sizin tarzınıza uyan modeli günün modası göz önünde bulundurularak seçmektir.

Atletik yapıda bir vücudunuz varsa kalçalarınızı yada göbeğinizi saklamak için endişelenmenize gerek yoktur.Bu yüzden neredeyse bütün gelinlik modellerini üzerinizde şık bir şekilde taşıyabilirsiniz.Sadece omuzları vatkalı yada kolları karpuz kollu gelinlikleri tercih etmemelisiniz.

Kum saati şeklinde bir vucudunuz varsa orantılı kalça ve göğüslere sahip olmanızda ötürü hatlarınızı ortaya çıkaran modeller seçmelisiniz.Göğüslerinize ve kalçanıza tam oturan ama aşağıda volüm kazanan gelinlikler tam size göredir.

Armut tipi bir vücudunuz varsa sevdiğiniz kısımları ortaya çıkarabilirsiniz.Vücudunuzun üst kısmını ve belinizin inceliğini vurgulayan modeller seçmelisiniz.Dikkatleri kalçalarınızdan çok üst çekecektir.Straplez üstü işlemeli alt kısmı hafif kabarık modeller size uygun olacaktır.

Elma tipi vücuda sahipseniz yani göğüs ve bacaklarınız normal ölçülerde olup tüm kilolarınız karın bölgenizde toplanmış ise bacaklarınızı, omuzlarınızı ve gerdanınızı gösteren modeller seçebilirsiniz.Vücudunuzun orta kısmını kamufle etmek için drapelerden yararlanabilirsiniz.
 

Bir Tunalı gelinlik firması Yasemin gelinlik, uygun 2019 gelinlik modelleri fiyatları ile 2018 2019 gelinlik modelleri ile 2019 gelinlik modelleri a kesim,  2018 gelinlik modelleri tesettürlü, 2018 prenses gelinlik modelleri ve diğer tüm 2019 gelinlik trendleri ayrıca 2019 gelinlikleri ile Ankara gelinlik firmaları arasındaki öncü yerine uygun olarak hizmetinizdedir. Türkiye'den ve dünyadan en güzel gelinlik modelleri ve kişiye özel kesim gelinlik, nişan elbisesi, nedime elbisesi,abiye ve diğer elbiselerimiz ile sizleri bekliyoruz. Yasemin gelinliği gezmeden Ankara'da gelinlik almanızı tavsiye etmiyoruz.

 

 
Yasemin Gelinlik whatsapp numarası