close

Hakkımızda

1980 yılından beri Tunalı Gelinlik Firması olarak gelinlik sektöründe öncü bir firma olan, Ankara Kızılay gelinlikçiler denince gelinlikçi sektöründe edinmiş olduğu tecrübesi, sürekli gelişen ve kendini yenileyen yapısı ile ilk akla gelen firmalardan biri olan, haute couture ve hazır giyimde kendi alanında iddialı moda evleri arasında yer almaktadır. Moda evimiz kendi atölyesinde yılın en trend gelinlik ve abiye elbise modellerini YASMİN koleksiyonu ile siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunmaktadır. YASMİN kolleksiyonundaki gelinlikleri satın alabileceğiniz gibi sipariş vererek eğer isterseniz üzerinde bir takım değişiklikler yapılarak provalı diktirebilirsiniz . Moda evimiz gerekli bütün kolaylığı size sağlayacaktır. 2019 Gelinlik trendleri ve 2019 Gelinlik modelleri Yasemin Moda Evinde.

Tasarım çalışmalarını eğitimli ve kalifiye personellerimiz sağlamaktadır.Ürünlerinde üstün kalite ve geniş model yelpazesi sunmaktadır. Müşterilerinin her eleştrisini dikkate alarak koşulsuz %100 memnuniyet oluşturmaya çalışarak sizleri dost olarak kazanmayı amaçlamaktadır.
Siz değerli müşterilerimizin beğenisine göre tasarlanmış gelinlik ya da abiye elbiseleri ölçülerinize ve vücut özelliğinize uygun kalıp teknikleri kullanılarak en fazla üç prova ile mükemmel ve kusursuz modeller ortaya çıkarılmaktadır.

Piyasada gelinlikçilerin ender olarak kullandıkları ipek şantuklar, ipek taftalar, ipek organzeler, tüller, fransız danteller arzuya göre swarovski taşlar ve çeşitli işlemeler katılarak estetik bir çizgiye kavuşturulmaktadır. Ayrıca gelinliği tamamlayan fransız dantelli ya da işlemeli duvaklar, ihtiyacınız olan bütün detaylar titizlikle hazırlanmaktadır. Hazır gelinlik kolleksiyonumuzda 2019 yılının en trend modellerini, kaliteli kumaş ve kusursuz dikiş teknikleri kullanarak siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunmaktadır.

Moda Evimizde her zevke uygun ve herşeyden önemlisi her bütçeye uygun gelinlikler bulabilirsiniz. Gelinliğinizi arzu ederseniz taksitle ödeyerek de sahip olabilirsiniz. Yasemin Gelinlik, Gelinlik fiyatlarımız ve modellerimiz hakkında biilgi edimek isterseniz iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz. Yasemin Moda Evi size istediğiniz sıcaklığı ve güveni fazlasıyla verecektir. Beşbinin üzerinde müşteri portföyüne sahip Moda Evimiz bugünde, yarında dün olduğu gibi kalitesinden ödün vermeden siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam edecektir.

Alanında hep bir adım önde olan YASEMİN MODAEVİ olmayı gururla sürdürmeyi amaçlıyoruz.

Not : Size daha iyi hizmet verebilmemiz için gelmeden önce randevu alınız.

Saygılarımla
Ayşe Özen DARI

Yasemin Gelinlik whatsapp numarası